Івано-Франківський Страйкбольний Клуб

Про Страйкбол

Про Страйкбол

 Страйкбол (. Від англ strike - «удар», і ball - «кулька»), або ейрсофт (. Англ Airsoft) - це командна військово-спортивна гра, в якій учасники повинні поцілити у супротивника пластиковими кульками випущеними з реплік вогнепальної зброї, так званих страйкбольних приводів. Коли у гравця влучає хоча б одна кулька в будь-яку частину тіла або в його амуніцію - вважається, що гравець вибув з гри. Гра ведеться на ЧЕСНІСТЬ.
 Відразу ж пояснимо, що у страйкболі не варто шукати аналогій з пейнтболом: надто вже велика різниця між ігровою зброєю, екіпіровкою і тактикою, та й цілями гри. На думку деяких пейнтболістів, в пейнтбол приходять новачки, а вже досвідчені гравці шукають нових вражень і нових відчуттів саме в страйкболі.
 Але, варто зазначити, що основною відмінністю страйкболу є його максимальна наближеність до реальних військових дій. Багато правоохоронців США і Європи використовують страйкбол для тактичних тренуваннь, оскільки вони є найбільш наближеними до реальних збройних сутичок.
 Ця гра надає можливість кожному отримати "свою дозу адреналіну", поринути у світ справжніх ворожих зіткнень, що мали місце у військовій історії. Чого лише вартує задоволення відчути себе, для прикладу, солдатом американської армії часів в'єтнамської війни в автентичній тропічній уніформі і бойовій екіпіровці, з повним аналогом справжньої гвинтівки М-16 в руках, якому потрібно, долаючи шлях по зарослому осокою і папороттюпо болоту, застати зненацька супротивника, котрий не очікував нападу, і вдосталь поглумитися, спостерігаючи, як той розбігається під шквалом 6 мм кульок типу BB (вагою від 0,12 до 0,43 г).

 

Submenu

a | b

Copyright © 2011-2024 | 21.06.2024 | Sitemap | Login